Belastingdiest znowu zaczyna wypłacać pieniądze

21 październik 2014

Informacje jakie w ostatnim czasie napływają do Polski z Holandii napawają optymizmem i powinny zainteresować wszystkich, którzy podejmują zatrudnienie w Niderlandach. Okazuje się bowiem, że urząd Belastingdiest zaczął wypłacać zwroty podatków. Czy oznacza to, że każdy może ubiegać się o to, aby go odzyskać?

Od początku roku do polskich emigrantów docierały bardzo sprzeczne informacje dotyczące zaplanowanych przez holenderski urząd wypłat pieniędzy z tytułu zwrotu podatków. Początkowo Belasingdiest informowało, że wypłaty zostaną wstrzymane. Byłoby to bardzo negatywne dla imigrantów przebywających na terenie Niderlandów. Na całe szczęście tak się nie stało.

Co istotne, holenderski urząd rozlicza podatników i wypłaca zwrot podatków bez względu na okres w jakim było się zatrudnionym w Holandii. Wypłaty są naliczane zwykle z korzyścią dla podatnika, stąd też warto już teraz złożyć stosowne wnioski i rozliczyć się z fiskusem. Wszystkich zainteresowanych pragniemy pragniemy poinformować, że zwrot podatku może wynieść nawet 100% jeżeli kwota wolna od podatku (ok 7 000 złotych) nie zostanie przekroczona.

Zachęcamy do korzystania z usług naszego biura. Chętnie pomożemy rozliczyć się z holenderskim urzędem, wypełnimy stosowne dokumenty i w Państwa imieniu wystąpimy do urzędu o uzyskanie jak najwyższego zwrotu podatku.


zwrotpodatkow.pl | zwrot podatku Anglia | zwrot podatku Niemcy | zwrot podatku Norwegia | zasiłek rodzinny Kindergeld | zasiłek rodzinny Norwegia