Zwrot podatku z Holandii - Procedura

Procedura przeprowadzana za naszym pośrednictwem jest maksymalnie uproszczona, podatek z Holandii jest wypłacany najczęściej w terminie około 4- 6 miesięcy.

Należy pamiętać, że zgodnie z przepisami, Belastingdienst ma 3 lata na rozpatrzenie wniosku o zwrot podatku. Taka sytuacja ma jednak miejsce niezwykle rzadko.

 1. Kontakt z naszym biurem
  Umożliwiamy wiele różnych sposobów na rozpoczęcie procedury zwrotu. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej, skontaktować się telefonicznie lub mailowo. Wszelkie formalności mogą także zostać przeprowadzone w naszym biurze
 2. Przesyłamy odpowiednie dokumenty
  Komplet wymaganych dokumentów można odebrać w naszym biurze, otrzymać je pocztą lub mailem. W ostatnim przypadku należy je samodzielnie wydrukować. Szczegółowy opis sposobu wypełnienia formularzy można znaleźć w dziale Dokumenty.
 3. Odesłanie wypełnionych dokumentów
  Pełny komplet po wypełnieniu i podpisaniu należy przesłać listem poleconym na adres:
  "Jubira" F.H.U.
  ul. Sienkiewicza 25b/1
  41-200 Sosnowiec
  z dopiskiem "Zwrot podatku Holandia"
 4. Kalkulacja wysokości zwrotu podatku
  Na podstawie otrzymanych dokumentów podatkowych (w tym Jaaropgaaf lub Salaris) przeprowadzamy bezpłatną, wstępną kalkulację możliwego do uzyskania zwrotu podatku.
 5. Rozpoczęcie procedury zwrotu
  Po otrzymaniu wszystkich wymaganych dokumentów i ich dokładnej analizie, sporządzamy deklarację i przesyłamy ją do odpowiedniego urzędu. Sprawa jest ciągle monitorowana przez naszych pracowników, a w razie potrzeby wykonujemy odpowiednią interwencję.
 6. Wydanie decyzji podatkowej
  Holenderski urząd podatkowy przesyła na adres naszej firmy decyzję o przyznaniu zwrotu podatku.
 7. Przekazanie kwoty zwrotu
  Odzyskany podatek po potrąceniu należnej prowizji, trafia na podane przez klienta konto bankowe.


zwrotpodatkow.pl | zwrot podatku Anglia | zwrot podatku Niemcy | zwrot podatku Norwegia | zasiłek rodzinny Kindergeld | zasiłek rodzinny Norwegia